Szerdazene
2013-12-29 23:49:03
"Arra tessék vigyázni, azzal fogunk fent hancúrozni!"
Nehéz az agyonsztárolt, agyonfoglalkoztatott, agyonfizetett celebek élete, állandóan úton, haknik jönnek-mennek, idén már másodszor utaztunk több száz kilométert Kelet-Európába(n).
Igaz, Széles speciel épp otthon volt, úgyhogy december 27. péntek este csak lesétált a Romkertbe, mint aki jól végezte Olgát (© Boncz Géza), Adrián meg ’Szalkáról ugrott át két lassan száradó, de nem repedt bejgli közt (hogy az esküvőjéről, az csak emelte az est fényét), szóval a nagyfejű pestiek, Hajas és Csibra csapatták főleg a turnébuszt. Jóllehet, Gergő majdnem csak dísznek jött, mert volt, amikor úgy nézett ki, nem jut hozzá a nagy körültekintéssel Csimpinél bezárt gitárhoz és effekthez, és Dávid is bőszen megünnepelte a hazai pályán fellépést azzal, hogy amint kezdődött volna a beállás a színpadon, abban a szent pillanatban beesett a kábelcsatlakozója a gitár belsejébe, és csak a helyi mentalisták segítségével sikerült elérni, hogy mégse legyünk trió.
Aztán azért odatettük, amink van, minden világslágerünket eltoltuk, plakátot is ajándékoztunk, és összességében - bár először bobmerlinek néztük a falon a fószert - kíszricsárdz kőbe vésett arca is felderült végül a paranormális tevékenységtől: Nyíregyházán a világtörténelemben most először pénteken Szerda volt!
Köszönjük a meghívást!
Szeretnénk továbbá elnézést kérni a Szabolcs Taxi kedves kollégájától, akit – nagy megrökönyödésére – hazafelé a (sikertől) megrészegült Csibra tartott szóval, valamint nem szégyellve elmorzsolnánk az emlékezés néhány könnycseppjét az egészen fantasztikus, és hőseink életfunkcióit a zöld szemes ostorostól újra legalább az emlősök irányába befolyásoló korhely levesért, ami Pityu bátyó hűtőjéből került az arcunkba, majd a lelkünkbe.
Koncertképek ITT!
Eddigi hozzászólások: 0 db





újabb cikkek